Apartamenty Wisła

Do Państwa dyspozycji oddajemy apartamenty w pełni wyposażone: 2-4 osobowe. Niektóre posiadają łóżka rehabilitacyjne. Atutem naszym są też piękne widoki roztaczające się na całą Wisłę z osłonecznionych balkonów. Każdy pokój jest w pełni wyposażony, a z jego okien rozpościerają się przepiękne widoki.

#wisła #apartamenty #pokoje #noclegi

dom seniora wisła

Apartamenty Wisła

Witamy Państwa w naszym małym przytulnym apartamentowcu, gdzie można spokojnie wypocząć. Dom położony jest w centrum Wisły ale jednocześnie w najładniejszej, cichej i spokojnej dzielnicy, z dala od ruchu samochodowego. Do centrum jest ok. 10 min drogi. Ceny do uzgodnienia telefonicznego. Wszystkie pokoje są wyposażone w łazienki.

apartamenty wisła

"Słoneczny Stok" oferuje:

Do Państwa dyspozycji oddajemy apartamenty w pełni wyposażone: 2-4 osobowe. Niektóre posiadają łóżka rehabilitacyjne. Atutem naszym są też piękne widoki roztaczające się na całą Wisłę z osłonecznionych balkonów. Wszystkie posiadają łazienki z prysznicami, bez barier architektonicznych.
Budynek posiada obszerną windę.
Na zewnątrz bezpłatny parking.
Do dyspozycji gości jest w pełni wyposażona kuchnia, szerokie hole oraz dostęp do internetu.

Apartamenty są z pełnym wyposażeniem: sypialnią, łazienką, salonem z telewizorem w każdym pokoju oraz z aneksem kuchennym.
--
Do pomocy całodobowa obsługa apartamentowca.